Online introductieavond Nieuwe Kerk

Op donderdag 8 april organiseren we een online introductieavond. Ben je onlangs lid geworden, zit je erover te denken om lid te worden, of ben je al een tijdje lid maar wil je meer betrokken raken bij de kerk? Van harte welkom!

Tijdens de avond leer je elkaar en de kerk (nog) beter kennen. We gaan in op de visie en het beleid van de Nieuwe Kerk; wat geloven we en wat vinden we belangrijk? We bespreken ook wat je zou willen ontvangen van de Nieuwe Kerk en wat je zou kunnen geven. Er is ruimte om vragen te stellen en ook de predikanten zullen aanwezig zijn. 

De avond begint om 20.00 uur, duurt tot ongeveer 21.30 uur en vindt plaats via Zoom. Wil je graag deelnemen en heb je nog geen persoonlijke uitnodiging gekregen? Meld je aan via een e-mail naar pastoraat@nk-utrecht.nl.

Wat je ook interessant zou vinden