Op weg naar Pasen

Woensdag 17 februari is Aswoensdag. De dag waarop de 40 dagentijd begint en de kerk van oudsher bewust aandacht heeft voor de weg die Jezus Christus is gegaan, tot op het kruis, tot in het graf. Bijzonder dat in onze tijd veel mensen opnieuw ontdekken hoe groot de waarde is van zo’n periode van vasten, bezinning en gebed. Nu we niet samen kunnen komen in de kerk, willen we online momenten van bezinning en gebed aanbieden. Dit organiseren we vanuit de locatie Wilhelminapark en Wittevrouwen.

We starten met een kort liturgisch moment en gaan daarna met elkaar bidden voor onderwerpen en situaties waar gebed nodig is of voor gevraagd is. Gebedservaring is niet vereist, dus ook als je niet hardop durft te bidden ben je van harte uitgenodigd om aan te sluiten. Wil je er bij zijn? Stuur een mail naar gebed@nk-utrecht.nl, dan ontvang je vooraf de link. Wil je misschien meedoen? Dan kun je ook een mail sturen en ontvang je de link, die je gebruikt of als het toch niet lukt, niet gebruikt.Heb je een onderwerp waar we voor kunnen bidden? Ook dan kun je dat via dit mailadres doorgeven. 

Wat je ook interessant zou vinden