Open Kerk

De Nieuwe Kerk Utrecht wil graag een open kerk zijn en niet slechts alleen mensen uitnodigen voor de dienst van zondagmorgen. De kerk mag een plek zijn waar mensen ook doordeweeks kunnen binnenlopen voor stilte of ontmoeting.

Sinds de start van de “1,5 meter gemeente” vinden we ruimte voor kleine, creatieve initiatieven waaronder de Open Kerk. Zeker in deze tijden willen we een ruimte bieden van rust, bezinning en de mogelijkheid om voorbede te vragen.

Wittevrouwen
De Nieuwe Kerk Wittevrouwen is elke woensdag en zondag geopend. Heb je behoefte aan ontmoeting? Het voorportaal is daarvoor geopend en beschikbaar om uit te rusten en te bidden. Daarnaast is de Kerkzaal beschikbaar voor stille tijd en ontmoeting met God. De kerk is open op:

  • Woensdag van 09:00-12:00 uur
  • Zondag van 11:00-13:00 uur

Wilhelminapark
De Nieuwe Kerk Wilhelminapark is op zondag geopend van 11:00-12:30 uur. Daarbij ben je van harte uitgenodigd voor ontmoeting en stille tijd in de gezellige Kosterswoonkamer.  

Wat je ook interessant zou vinden