Opvoedparty bij de Playgroup

Elke vrijdagochtend tussen 9 en 11 uur is het voorportaal van locatie Wittevrouwen open voor de Playgroup (met uitzondering van de schoolvakanties).

De Playgroup is een inloop voor ouders met jonge kinderen en iedereen die zin heeft in een bakkie koffie of thee! Want naast speelgoed en knutsel mogelijkheden voor de kinderen is er wat lekkers te drinken en te eten voor iedereen die langskomt. De komende twee vrijdagen organiseren we een heuse opvoedparty 🙂

Een opvoedparty is een bijeenkomst van een klein groepje opvoeders die met elkaar in gesprek gaan over 1 of meerdere opvoedingsthema’s of dilemma’s naar keuze. Omdat samen opvoeden leuker is dan alleen! Meer info vind je op opvoedparty.nl of door vrijdag gezellig langs te komen! Welkom!
Vragen? Mail dan naar Corina.

Wat je ook interessant zou vinden