Organiseer een etentje met mensen met vluchtelingenachtergrond

Waarschijnlijk ken je Present als een organisatie die vrijwilligers koppelt aan mensen die wel wat hulp kunnen gebruiken. Maar wist je ook dat Present projecten met mensen met vluchtelingenachtergrond organiseert?

Zo is het mogelijk om met een gemixte groep van mensen met Nederlandse en vluchtelingenachtergrond samen een project te doen en kun je met een groep helpen bij het opknappen van een huis voor iemand die net uit het AZC komt. Daarnaast is het mogelijk om een etentje te organiseren voor en samen te eten met mensen met vluchtelingenachtergrond.

Ook kun je bij Present als vaste vrijwilliger aan de slag, als trainee, stagiair of groepenbegeleider.

Is je interesse gewekt of wil je gewoon wat meer informatie? Neem dan gerust contact op met Mirjam van der Klis, via 06-26027173 of mirjam.vanderklis@presentutrecht.nl.

Wat je ook interessant zou vinden