Pastoraat in tijden van corona

Juist in deze tijd willen we als pastoraal team beschikbaar zijn voor iedereen die behoefte heeft aan een gesprek. Voel je je eenzaam, merk je dat je gevoelens hebt van angst of verdriet in deze situatie, of vraag je je af waar God is in dit alles? Of heb je ‘gewoon’ even behoefte aan iemand die luistert en een praatje met je maakt? Op bezoek gaan is momenteel wat lastig, maar bellen en Skypen kan wel! Mail naar pastoraat@nk-utrecht.nl als je graag een keer in gesprek wilt.

Nu er voor langere tijd geen kerkdiensten en andere gezamenlijke activiteiten zullen zijn, is het moeilijker om elkaar in het oog te houden. We hebben iedereen nodig als we willen blijven omzien naar elkaar. Stuur eens een kaartje of bel een gemeentelid op van wie je je afvraagt hoe het met hem of haar gaat. En wil je helpen met de initiatieven die we vanuit de Nieuwe Kerk opzetten? Mail dan ook naar pastoraat@nk-utrecht.nl.

Wat je ook interessant zou vinden