Preview nieuwe MEER-seizoen 2020/2021: Expect the unexpected

In september begint het nieuwe MEER-seizoen! Het thema voor dit jaar is ‘expect the unexpected’. In tegenstelling tot voorgaande jaren, staat dit jaar geen specifieke bijbelpassage centraal.

Dit jaar hebben we voor een overkoepelend thema gekozen dat luidt: Expect the unexpected

Aanmelden voor de eerste MEER-avond op zondag 13 september 2020 om 19.30 uur kan via deze link.

In dit MEER-seizoen beogen we zowel deelnemers als sprekers uit te dagen om zich te verdiepen in onverwachte, verrassende en minder voor de hand liggende onderwerpen. Wij zijn namelijk soms zo gefocust op ‘in control’ zijn, God te begrijpen en Zijn doen en laten te rijmen met ons aardse leven. Maar God is niet naar onze wensen te controleren of te verklaren. Durf jij de controle los te laten en vol vertrouwen God de ruimte te geven voor spannende, onbekende, verrassende zetten of je hierdoor te laten inspireren?

Onderwerp 

In het kader van dit overkoepelende thema zullen achtereenvolgens de volgende onderwerpen op de tweede zondag van de maand aan bod komen:

Zondag 13 september 2020: ‘Engelen’
door Robert Doornebal

Zondag 11 oktober 2020: ‘Tongentaal’
door Agnes Huizenga

Zondag 8 november 2020: ‘Out of control/geen grip’
door Lydia Kansen

Zondag 13 december 2020: ‘Meditatie’
door Jan Verduijn;

Zondag 10 januari 2021: ‘Gaven van de Geest, accent op genezing’
door Gert Jan Brienen;

Zondag 14 februari 2021: ‘Moedig leven’
door Dirk de Bree;

Zondag 14 maart 2021: ‘Dood: over mijn lijk’
(spreker onder voorbehoud);

Zondag 11 april 2021: ‘Hiernamaals: er is een dag’
door Dirk Meijvogel;

Zondag 9 mei 2021: ‘Vervolging’
door Gerard Kansen;

Zondag 13 juni 2021: ‘Gods roeping’
(spreker onder voorbehoud).

Dit zijn spannende onderwerpen. Dat vinden wij zelf ook. Wij hebben daarom de sprekers al goed geïnformeerd. Wanneer je het spannend vindt om naar deze avond te komen of op voorhand al vragen hebt, benader ons dan vooral zodat we dat mee kunnen nemen bij de voorbereiding van het onderwerp. Voel je ook vrij om vragen (al dan niet achteraf) te stellen aan de desbetreffende spreker en/of een introducee mee te nemen. Dat kan altijd. 

Covid-19 maatregelen

In overleg is besloten om de MEER-avonden door te laten gaan. Vanzelfsprekend kan dit uitsluitend als we de RIVM-richtlijnen strikt hanteren. Om die reden zal je graag vooraf aanmelden zoals we dat inmiddels gewend zijn.

Zo gaan we er samen een geslaagd nieuw MEER-seizoen van maken. Aanmelden voor zondag 13 september 2020 kan alvast via de in de eerste alinea opgenomen link. 

We zien je graag op zondag 13 september 2020 om 19.30 voor deze eerste MEER-avond van het seizoen!

Namens de MEER-commissie,

Jeroen Spelt
Nadine Liefting
Eline Overduin

Wat je ook interessant zou vinden