Retraite avond 25 november

Een avond van aandacht en rust, persoonlijke bezinning en gebed. Zo kun je een retraite-avond in de Nieuwe Kerk typeren. Een veelzeggende reactie van een deelnemer: “Zo bijzonder hoe heerlijk zen ik me voelde toen ik thuiskwam. De stilte draag je mee en op de fiets was ik nog in een soort van gebed. Die rust merk je bij het weggaan als iedereen bijna fluisterend elkaar groet.” 

Je bent van harte uitgenodigd om er aanstaande woensdag 25 november bij te zijn. Vanaf 19.50 uur is er koffie/thee en om 20.00 uur start het ‘programma’, dat je inleidt in persoonlijke meditatie. Het is fijn als je je bijbel en iets te schrijven bij je hebt en die avond offline bent. Vanwege corona graag vooraf aanmelden via: retraites@nk-utrecht.nl

We zien uit naar je komst en een inspirerende avond, 

Karin & Lydia 

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Lydia Kansen-Brasz (predikant)

Lydia is sinds september 2013 predikant van de Nieuwe Kerk. Speerpunt van haar werk is geestelijke begeleiding van mensen, als groep of individueel. Allerlei vormen en manieren van gebed zijn daarbij erg belangrijk.