Retraite | Ben jij vaak gestrest en ren je door het leven heen? Kom dan met ons op adem.

Kom naar de dagretraite en investeer in geestelijke groei en zelfzorg. Investeer in jezelf en je relatie met God. Een dag van innerlijke rust en christelijke spiritualiteit door ademhaling, ontspanning, lichaamswerk en innerlijk gebed. Dat is een dagretraite van Op Adem. Op 13 mei kun je deze geheel verzorgde dag beleven op de schitterende locatie, Kloosterhoeve De Beug in Odijk (naast Utrecht).

Haal jezelf uit de gehaaste, prestatiegerichte en drukke omgeving. Kom in een kalme, stille omgeving tot jezelf. Ervaar geestelijke groei en innerlijke rust door ademmeditaties en gebed. Adem, voel en ervaar wat God in jou wil doen groeien of helen. 

Kijk op www.opadem.com/retraite en ga mee! 

Op Adem is een pioniersplek verbonden met de Nieuwe Kerk en PGU.

Wat je ook interessant zou vinden