NK retraite in januari

Van 18 t/m 20 januari zal de eerste NK retraite zijn in retraitecentrum Klein Sion in Leuvenheim. Na de eerste save the date hebben al zoveel gemeenteleden aangegeven mee te willen, dat er nu nog plaats is voor 9 mensen. Als je er ook bij wilt zijn, meld je dan, liefst zsm, aan.

In het programma is veel ruimte voor rust, bezinning en persoonlijk gebed, waarvoor je lezingen en vragen krijgt aangereikt. Daarnaast nemen we tijd voor ontmoeting en gebed met elkaar. Klein Sion ligt in een prachtige omgeving, dus als het weer het toelaat zullen we ook daar zeker van genieten.

Info op een rij:
Tijd: vrijdag 18 januari 16.00 uur tot en met zondag 20 januari 12.00 uur
Plaats: Retraitecentrum Klein Sion, Arnhemsestraat 60, 6974 AK Leuvenheim
Kosten: €92.00 voor logies, maaltijden en koffie/thee.
Extra: Er wordt uitgegaan van gebruik van eigen lakens en handdoeken. Lakenpakketten en handdoekenpakketten kunnen gehuurd worden. Voor tarieven zie de website.
Je kan je aanmelden door een e-mail te sturen naar Lydia Kansen 

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Lydia Kansen-Brasz (predikant)

Lydia is sinds september 2013 predikant van de Nieuwe Kerk. Speerpunt van haar werk is geestelijke begeleiding van mensen, als groep of individueel. Allerlei vormen en manieren van gebed zijn daarbij erg belangrijk.