Save the date – Cursus luisterend bidden najaar 2021

Het is bijna vakantie, een tijd om hopelijk even te ontspannen. En misschien ook om je te bezinnen op het nieuwe seizoen. Als gemeente van de Nieuwe Kerk verlangen we te groeien in gebed. We hopen in het najaar (eindelijk) te starten met de cursus luisterend bidden. Elke cursusavond bestaat uit een deel onderwijs, maar vooral veel tijd om te oefenen in stilte en persoonlijk leren luisteren. Onderwerpen die aan de orde komen zijn o.a. hoe spreekt God tot ons, hoe onderscheiden we wat van Hem is en wat niet en hoe kunnen we groeien in het luisteren naar Hem? We leren hierin van Jezus.

Om mee te doen heb je geen grootse gebedservaring nodig, een verlangen om hierin te leren is genoeg. Het is mooi om alle avonden mee te doen, want groei vraagt tijd. Maar ook als je niet alle avonden kunt, ben je van harte welkom. Voor meer informatie of aanmelding kun je een e-mail sturen naar gebed@nk-utrecht.nl.

Zet de onderstaande data vast in je agenda, we hopen je te zijner tijd te ontmoeten!
Lydia, Jaap en Nancy

Praktische informatie

  • Datum: wo 22 sept, 6 okt, 20 okt, 3 nov, 17 nov en 1 dec 2021 (in week dat er geen huiskring is).
  • Start: 19.45u koffie/thee, aanvang om 20u en de avond duurt tot 21.30 u.
  • Waar: In de koffiezaal van de Nieuwe Kerk

Wat je ook interessant zou vinden