Save the date – Cursus luisterend bidden najaar 2021

De cursus luisterend bidden is al een paar keer uitgesteld, maar nu hebben we goede hoop dat deze door kan gaan in het nieuwe seizoen. Waar gaat de cursus over? In de cursus luisterend bidden leren we van Jezus. Elke avond bestaat uit een deel onderwijs, maar vooral veel tijd om te oefenen in stilte en persoonlijk leren luisteren. Onderwerpen die aan de orde komen zijn o.a. hoe spreekt God tot ons, hoe onderscheiden we wat van Hem is en wat niet en hoe kunnen we groeien in het luisteren naar Hem? Om mee te doen heb je geen grootse gebedservaring nodig, een verlangen om hierin te leren is genoeg. Het is mooi om alle avonden mee te doen, want groei vraagt tijd. Maar ook als je niet alle avonden kunt, ben je van harte welkom.Voor meer informatie of aanmelding kun je een email sturen naar gebed@nk-utrecht.nl

Zet de onderstaande data vast in je agenda, we hopen je te zijner tijd te ontmoeten!
Lydia, Jaap en Nancy

Praktische informatie

  • Datum: wo 22 sept, 6 okt, 20 okt, 3 nov, 17 nov en 1 dec 2021 (in week dat er geen huiskring is).
  • Start: 19.45u koffie/thee, aanvang om 20u en de avond duurt tot 21.30 u.
  • Waar: In de koffiezaal van de Nieuwe Kerk

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Nancy Breekveldt (ouderling gebed)

Nancy Breekveldt is samen met haar man, Jaap Breekveldt, ouderling Gebed.