Save the Date: Gemeentezondag!

Hoera, het is alweer bijna tijd voor de gemeentezondag! Op zondag 2 september beginnen we met elkaar het nieuwe jaar!

Het thema van de gemeentezondag 2018 is…

“Het NK: Klaar voor de Start!?”

Tijdens een gezamenlijke dienst in de ochtend denken we na over of de gemeente klaar voor de start is van het nieuwe jaar, aan de hand van Hebreeën 12:1: “Nu wij door zo’n menigte geloofsgetuigen omringd zijn, moeten wij ook de last van de zonde, waarin wij steeds weer verstrikt raken, van ons afwerpen en vastberaden de wedstrijd lopen die voor ons ligt.”

Binnenkort horen jullie meer informatie over de locatie, het programma en hoe je je kunt opgeven. Als je voor die tijd nog vragen of ideeën hebt, dan horen we dat natuurlijk graag – stuur ons een email!

Wat je ook interessant zou vinden