Save the date NKU Retraite 1 | 15 – 17 november

Van vrijdag 15 november (16.00 uur) tot en met zondag 17 november (12.00 uur) staat opnieuw een Nieuwe Kerk retraite 1 gepland. In januari is deze retraite voor het eerst gehouden en de reacties waren positief.

Reden om nu opnieuw zo’n retraite weekend van rust, bezinning en geestelijke oefening te organiseren in retraitecentrum Klein Sion in Leuvenheim. In het programma is veel ruimte voor stilte en persoonlijk gebed naast ontmoeting en gebed met elkaar. Het aantal plaatsen is, ook deze keer, beperkt. Als je mee wilt kun je je alvast per e-mail aanmelden bij Lydia Kansen.  

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Lydia Kansen-Brasz (predikant)

Lydia is sinds september 2013 predikant van de Nieuwe Kerk. Speerpunt van haar werk is geestelijke begeleiding van mensen, als groep of individueel. Allerlei vormen en manieren van gebed zijn daarbij erg belangrijk.