Save the date | Sisterhood event

Lieve NK Sisters,   

Pak jullie agenda’s erbij en reserveer zaterdag 2 november van 10.30  tot 14.00 voor het volgende Sisterhood event! Net zoals de high wine vorig jaar en de lunch van afgelopen voorjaar, organiseren we dit event speciaal voor de groeiende groep vrouwen van de NK om hen te verbinden, opbouwen en inspireren.


Dus wil je graag in een ontspannen setting nieuwe vrouwen ontmoeten, lekker bijpraten,  geïnspireerd worden door een spreker, elkaar bemoedigen, genieten van een lunch en opgebouwd worden in je geloof, houd dan je agenda vrij. Meer informatie volgt snel, maar mocht je nu al goede ideeën of vragen hebben, stuur dan een mail naar sisterhoodutrecht@gmail.com.


Om Sisterhood te kunnen blijven organiseren, zijn we ook hard op zoek naar vrouwen die in de Sisterhood commissie willen! Dus ben je enthousiast over Sisterhood, wil je dit event mede organiseren en met ons nadenken over hoe we Sisterhood in de toekomst vorm gaan geven; laat het ons weten! Mocht je eerst nog meer willen weten over de commissie, dan mag je natuurlijk altijd (persoonlijk) contact met ons opnemen.


De Sisterhood commissie(Heleen Brehler, Dianne Westerink, Klaske Hollema)

Wat je ook interessant zou vinden