Aanstaande zondagavond ‘Story of a Migrant’!

Aanstaande zondagavond 27 maart vindt in de Nieuwe Kerk Wittevrouwen de mooie voorstelling ‘Story of a Migrant’ plaats. Deze voorstelling is ontwikkeld door gemeenteleden van Huis van Licht en in het kader van onze samenwerking zijn we er blij mee dat deze voorstelling ook in de Nieuwe Kerk gehouden wordt!

Wat kun je verwachten?
Een avond vol prachtige Arabische muziek, theater en waargebeurde verhalen van Arabische vluchtelingen die Jezus vonden. Er wordt een beeld geschetst waarin de overgang op het gebied van trauma, rouwklacht, onbegrip en verlies en integratie en verlossing scherp naar voren wordt gebracht.

Waar en wanneer?
Locatie: Nieuwe Kerk Wittevrouwen
Datum: zondag 27 maart 2022
Tijd: 19.30 uur

Aanmelden is niet verplicht, maar wel fijn en kan via deze link.

Wat je ook interessant zou vinden