Sfeer proeven bij De Haven op Kanaleneiland op 4 november

Vraag jij je ook wel eens af wat je zou kunnen doen op zondagmiddag in de kerk? En heb je altijd al willen ervaren hoe het is om kerk te zijn in een levendige en boeiende wijk als Kanaleneiland? Kom dan zondag 4 november langs bij De Haven, een pioniersplek van de Protestantse Kerk.

Elke zondagmiddag komt De Haven samen in ‘Bij Bosshardt’, het buurthuis van het Leger des Heils. Er wordt gestart om 15.30 uur met het Koffiehuis, waar buurtbewoners bijkletsen en kinderen zich vermaken met de sjoelbak. Om 16.30 uur begint de samenkomst. Tot slot is er een maaltijd waarbij iedereen wat mee brengt.

Uitzondering is de eerste zondag van de maand. Dan is er een Havenmaaltijd, een driegangendiner voor en met buurtbewoners. Zo ook 4 november. Geef je op bij Annemieke Feddema op annemiekerietberg@hotmail.com

Wat je ook interessant zou vinden