Startavond Alpha-cursus 27 januari

Kerk zijn is gemeente zijn! Met de Alpha-cursus geven wij deelnemers een klein kijkje in hoe het leven als een christen kan zijn. Doordat de avond start met een goeie maaltijd is er veel tijd voor samenzijn en oprechte interesse voor elkaar. Daarnaast worden een aantal basis thema’s van het christelijk geloof behandeld waar we open over in gesprek gaan. Belangrijke ingrediënten van de cursus zijn (naast lekker eten) een open en ongedwongen sfeer.

Heb je bepaalde levensvragen en wil je deze in een christelijk licht zetten? Of wil je weten wie God is en hoe je Hem (beter) kan leren kennen?
Of is er iemand die jij kan uitnodigingen voor de Alpha cursus?

Maandag 27 januari is de startavond. We starten om 18:45 uur.  Je bent van harte welkom! Graag even aanmelden bij Jeroen Spelt / Mirjam Alderliesten via mail.

Lees meer informatie over de Alpha-cursus op onze website.

Wat je ook interessant zou vinden