Terug van weggeweest: Zoom-koffie na beide diensten!

Mis je ook zo het koffiedrinken na de dienst? Niet getreurd, we gaan weer starten met de Zoom koffie zoals we dit ook in het voorjaar deden. In kleine groepjes kunnen we dan online samen koffie drinken en bijpraten.

Een goede gelegenheid om oude bekenden te ontmoeten die je al lang niet in de kerk hebt gezien, of juist om als nieuwe bezoeker andere gemeenteleden te leren kennen en je vragen te kunnen stellen. Omdat we nu op twee locaties samenkomen op verschillende tijdstippen zijn er ook twee momenten voor de Zoom koffie:

  • NK Wittevrouwen: inloop vanaf 11.15, start koffiedrinken in breakout rooms vanaf 11.30
  • NK Wilhelminapark: inloop vanaf 12.30, start koffiedrinken in breakout rooms vanaf 12.45

Klik komende zondag HIER om mee te doen. Het wachtwoord is: NieuweKerk.

Veel plezier bij het online koffiedrinken, zorg zelf voor lekkere koekjes!

Wat je ook interessant zou vinden