The Justice Conference 2021: samen voor gerechtigheid

Op zaterdagavond 30 oktober doen we als Nieuwe Kerk mee aan The Justice Conference: een online evenement van Tearfund over rechtvaardigheid, met hoopvolle verhalen van sprekers en artiesten uit binnen- en buitenland.

Sprekers zijn o.a. Katherine Hayhoe (een van de meest invloedrijke klimaatwetenschappers ter wereld), Michael Curry (bekend van de trouwdienst van prins Harry en Meghan Markle), Evert Jan Ouweneel (cultuurfilosoof en werkzaam bij het Leger des Heils) en René August (priester en verzoeningstrainer in Zuid Afrika). Een mooie bron van inspiratie om in gesprek te gaan over hoe wij zelf herstel en gerechtigheid kunnen brengen. Meer info vind je op de site .

Kom ook! The Justice Conference is van 20 tot 23 uur en te bekijken in de kerkzaal. Na het event is er de mogelijkheid om met een hapje en drankje elkaar te ontmoeten en na te praten.

Meld je aan via mail.

Wat je ook interessant zou vinden