Thema avond geloof, duurzaamheid en eerlijk consumeren

Kom donderdag 14 maart naar de thema avond over geloof, duurzaamheid en eerlijk consumeren!

De veertigdagentijd is begonnen. Een tijd waarin je iets kunt laten of juist iets kunt doen om zo meer tijd met God door te brengen. Genieten van genoeg, dat lijkt een tegenstelling, maar volgens Martine Vonk kun je wel degelijk gelukkiger worden van minder.Deze avond zal zij ons meenemen naar de relatie tussen duurzame consumptie en de vastenperiode. Martine is gepromoveerd op onderzoek naar waarden en duurzaamheid en zij zal deze avond aandacht geven aan de praktische kant van een duurzame leefstijl en hoeje dit kunt invullen vanuit een innerlijke motivatie. Je bent van harte uitgenodigd om hier bij te zijn. De avond begint om 20.00 uur (inloop vanaf 19:45 uur) in de Nieuwe Kerk

Wat je ook interessant zou vinden