Thuis met Kerst, of de week ervoor? Help mee!

In deze kerstperiode willen we met Kerst-Kleedje-aan en de kerstavonddienst zichtbaar in de wijk zijn, maar vooral ook in relatie komen met de buurt. Ook is er een kerstviering met bewoners van het AZC. Wie helpt er mee?


Op vrijdag 15 en zaterdag 16 december is er een kledingbeurs in de kerk, waar extra gezelligheid geboden wordt door een aantal ondernemers uit de buurt die hun producten aanbieden. Op 24 december is de kerstavonddienst, waarbij we ook weer veel gasten hopen te verwelkomen.

Voor beide festiviteiten is er veel hulp nodig. De komende zondagen zal Jan Buijze namens de kerstcommissie dan ook als een recruiter na de dienst op zoek gaan naar iedereen die bij kan en wil dragen om de evenementen tot een succes te maken. Maar natuurlijk kun je je ook via de e-mail aanmelden.

Wat er nodig is:
vrijdag 15 december
14.30-16.00 uur: opbouwers
16.00-18.30 uur: gastheren/gastvrouwen
18.30-21.00 uur: gastheren/gastvrouwen

zaterdag 16 december
10.00-12.00 uur: gastheren/gastvrouwen
12.00-14.00 uur: gastheren/gastvrouwen
14.00-16.00 uur: opruimers/afbouwers

zondag 24 december
na de ochtenddienst: opbouwers/inrichters
20.00-22.00 uur: vuurkorfbewaker
20.00-22.00 uur: schenkers chocomel en gluhwijn
20.00-21.30 uur: opruimers/kerkklaarzetters.

 

Kerstviering met de bewoners van het asielzoekerscentrum

Op zaterdag 16 december zal de kerstviering voor de bewoners van het AZC plaatsvinden. Bij deze viering willen we de vluchtelingen een stukje gastvrijheid laten zien en het kerstverhaal met hen delen. Wil jij helpen hier een mooi feest van te maken?

De kestviering zal op 16 december van 16.00 tot 20.00 uur plaatsvinden in het Christelijk Gymnasium Utrecht. Er is nog veel hulp nodig. Denk hierbij aan op- en afbouw, kinderwerk, iets lekkers meenemen, mensen ophalen van het AZC, etc. Je kunt je via deze link opgeven. Hier lees je ook meer informatie over het event. Gewoon het kerstfeest bezoeken kan natuurlijk ook, graag zelfs! Tot dan!

Wat je ook interessant zou vinden