Tienerkleding gezocht voor de kledingbeurs op Kanaleneiland!

Aanstaande zaterdag 2 juni is er een kledingbeurs op Kanaleneiland, georganiseerd door kerkgemeente De Haven en het Leger des Heils. De beurs is bedoeld voor mensen die gebruik maken van de voedselbank of voedselpakketten van Stichting De Hand. De Nieuwe Kerk draagt het initiatief een warm hart toe.

De twee organistoren hebben al een flinke voorraad kleding, mede ontvangen vanuit verschillende kerken. Wel kunnen ze nog wat extra tienerkleding kunnen gebruiken.

Heb je nog kinder- en tienerkleding over vanaf maat 128, dan is dat van harte welkom! Even bellen of een berichtje sturen om een afspraak te maken over het brengen of ophalen van de kleding. Contactpersoon: Annemarie van Voorst (0614429193).

Wat je ook interessant zou vinden