Tim & Margje nemen afscheid van de Nieuwe Kerk

Beste kerkgenoten,

Ongeveer 10 jaar zijn wij onderdeel geweest van de Nieuwe Kerk. Deze week verhuizen wij naar Gouda en gaan wij ook overstappen een gemeente daar.

Met veel dankbaarheid kijken wij terug op de tijd dat wij met jullie een gemeenschap konden zijn in de Nieuwe Kerk. We hebben veel plezier beleefd in het samen eren van God, het leren kennen van de levens van kerkgenoten, het ontwikkelen van ons geloof en het ontvangen van inspiratie. De Nieuwe Kerk was voor ons een warme, genuanceerde en toch heel uitgesproken plek te midden van een wereld waarin geloof inmiddels een bijzonderheid is. Wij misten in de afgelopen maanden het samenzijn in het kerkelijke leven en zullen jullie zeker ook na onze verhuizing gaan missen. We hopen in de komende periode nog een keer een live dienst mee te kunnen maken en hopelijk een deel van jullie nog een keer ‘in het echt’ te ontmoeten.

Wij wensen jullie en de kerk veel zegen toe in deze aparte tijd en in de uitdagende keuzes die nog aanstaande zijn voor de kerk.

Wij blijven graag in Christus verbonden met jullie.

Hartelijke groet,
Margje & Tim, Jonathan en Nora

Wat je ook interessant zou vinden