Toevlucht | Bedankt voor vrijgevigheid en gebed

Afgelopen adventstijd werd er gecollecteerd voor stichting Toevlucht, nachtopvang voor ongedocumenteerde mannen in Utrecht. Namens al onze gasten, vrijwilligers en bestuur wil ik jullie enorm bedanken voor jullie vrijgevigheid. We ontvingen in totaal 1849 euro en 62 cent. Ontzettend bedankt!! 

En daarnaast gaan er ook vier Nieuwe Kerkers als vrijwilliger bij Toevlucht aan de slag. Ook daar zijn we ontzettend blij mee. Tenslotte hopen we dat jullie ook voor onze gasten en hun toekomst zullen blijven bidden. En voor Toevlucht zelf. Opnieuw zitten we met een locatie probleem. Het is nog erg onduidelijk waar we binnenkort naar toe kunnen verhuizen. Tips voor een geschikte locatie zijn ook welkom. 


Kijk op onze website voor een beeld van de mensen van 5 jaar Toevlucht.


Hartelijke groet,

Rutger Oolbekkink (voorzitter)

Wat je ook interessant zou vinden