Trainingsdag Stichting Gave ‘Bouw mee aan een thuis’ op 17 maart

Samen met Lourien van der Molen willen wij, Evert en Marinka Ruiter, de Nieuwe Kerk laagdrempeliger maken voor vluchtelingen en mensen uit het buitenland. We beginnen met Grenzeloze Koffie, maar we willen graag meer doen. En ons verlangen is om dit met meer mensen uit de Nieuwe Kerk te doen.

Stichting Gave organiseert op zaterdag 17 maart een trainingsdag in de Passie in Utrecht. Daar geven ze veel seminars, ontmoeting en een informatiemarkt over vluchtelingen en hoe je als kerk meer voor vluchtelingen kan betekenen. Evert en Marinka hebben zich daar voor opgegeven, maar hopen dat er meer Nieuwe Kerkers meegaan.

Informatie en je aanmelden kan via Stichting Gave. Als je gaat stuur dan een mail naar Marinka Ruiter, dan kunnen we elkaar die dag ontmoeten!

Wat je ook interessant zou vinden