Triade – samen zoeken, samen bidden

Toen Nancy mij vroeg of ik mee wilde doen aan een gebedsgroepje in de wijk zei ik meteen ‘ja’. Meer bidden stond al langer op mijn lijstje maar ik vond het lastig om daar in m’n eentje vorm aan te geven. Samen met Mary-Anne vormen we nu in ‘Triade’ en komen we één keer per 3 weken bij elkaar om te delen en te bidden. Het bleek voor ons alle drie een verlangen te zijn om meer te bidden en God te zoeken. Zonder programma of boekje zijn we begonnen met te vertellen over ons leven met God, onze worstelingen en zegeningen. Vervolgens bidden we voor elkaar, voor anderen en de wijk.

Het is heel bemoedigend een poosje samen op te trekken met geloofsgenootjes. We praten over onze zoektocht naar God, hoe we rust proberen te vinden om naar hem te luisteren, hoe dat vaak niet lukt en hoe we het dan toch weer proberen. We delen ook tips over inspirerende boeken of muziek. Nu we een poosje bezig zijn beginnen we steeds meer te zien dat gebeden verhoord worden, gaaf om dit samen te kunnen delen!

Lotte Brandes

Zou je ook een Triade willen starten maar weet je niet hoe of met wie? Neem dan contact op met Jaap en Nancy Breekveld.

Wat je ook interessant zou vinden