Aanstaande maandag zal de tweede avond zijn over Luisterend Bidden met Kinderen onder leiding van Annemarie Rietkerk. Twee weken geleden zat de bovenzaal bomvol met mensen uit Nijkerk, Haarlem, Meerkerk, Amersfoort, Bunschoten en natuurlijk Utrecht benieuwd naar wat er gezegd en gedaan zou worden. Wat was het een mooie avond!
Geloven we echt dat de Heilige Geest in ons is? En zo ja, hoe merken we dat op? Hoe betrekken we daar kinderen bij? Of moet je eerst maat 39 hebben voordat God betrokken is op je leven? Toch nieuwsgierig geworden en kon je er de eerste avond niet bij zijn?
Van harte welkom om te komen. In verband met de ruimte – meld het even bij Corina per mail (of app mij; gegevens staan in de app)


