Tweede kringleider gezocht!

Geloven doe je niet alleen. Daarom organiseert de Nieuwe Kerk huiskringen. Het is fijn als je als partners samen aan een huiskring deel kunt nemen, maar wat als je samen hetzelfde geloof niet (meer) deelt of hetzelfde beleeft? Hoe geef je dit vorm in je dagelijks leven bijv. met bidden en het samen opvoeden van kinderen, hoe houd je het gesprek over christelijke thema’s gaande en hoe doen andere stellen dit?


Sinds een aantal jaar heeft de Nieuwe Kerk een ander soort kring, speciaal voor stellen waarvan de één gelooft en de ander niet (meer). Deze bestaat uit zo’n 4 a 5 superleuke stellen en momenteel één kringleider die graag dieper op bovenstaande vragen ingaan. De kring komt één keer per maand samen op de maandagavond. En… deze kring is op zoek naar een tweede kringleider om de avonden voor te bereiden en het gesprek te leiden. Lijkt jou dat een toffe taak? Neem dan contact op met de andere kringleider Mark van der Wiel of Lydia Kansen

Wil je graag als stel deelnemen dan kan dat natuurlijk ook, laat het dan even weten!

Wat je ook interessant zou vinden