Uitnodiging: gemeenteavond 22 november over homoseksualiteit in de NK

Als gemeentelid van de Nieuwe Kerk ben je van harte uitgenodigd voor de gemeenteavond op donderdag 22 november. Tijdens deze avond gaan we als gemeente met elkaar in gesprek over het thema homoseksualiteit.

De afgelopen periode is in groter of kleiner verband binnen de kerkenraad nagedacht over hoe we als gemeente mogen omgaan met het thema homoseksualiteit.

Doel
Tijdens de gemeenteavond zal de kerkenraad communiceren hoe het gesprek en proces tot nu toe verlopen is.

Niet verwonderlijk is dat er verschillend wordt nagedacht over hoe we hier als gemeente mee om zouden moeten gaan. Het resultaat van deze avond is geen besluitvorming. Het belangrijkste doel is dat gemeenteleden zich bewust zijn dat er verschillende opvattingen bestaan binnen de gemeente. Daarom zal de focus liggen op gesprek en openheid.

Een week voor de gemeenteavond ontvang je een langere mailing waarin meer inhoudelijk vooruitgeblikt wordt op de gemeenteavond.

De avond start om 20.00 uur in de Nieuwe Kerk.

Graag tot 22 november.

Wat je ook interessant zou vinden