zomer buiten kinderen activiteit ijsje

Uitnodiging voor gesprek over jeugdwerk in WP

Het jeugdteam van de NK nodigt alle betrokkenen bij het jeugdwerk in WP van harte uit om mee te denken over het jeugdwerk van onze kerk. We hebben een visie ontwikkeld en zouden heel graag met jullie bespreken hoe we dit concreet kunnen maken in de verschillende onderdelen van het jeugdwerk.

Op zondag 26 februari, na de dienst organiseren we hierover een gesprek. Wij zorgen voor koffie en wat lekkers en het gesprek zal ongeveer een uur duren. Samenvattend Wat: gesprek over concretisering visie op jeugdwerk in de NK Wie: betrokkenen vanuit de crèche, kinderdiensten, tienerkring, IKJU Wanneer: zondag 26 februari 12:30 (na de dienst) Waar: NK Wilhelminapark, huiskamer. Met vriendelijke groet, Het Jeugdteam (Eline Baas, Corina Knot, Nilco van der Steege en Lotte Brandes).

Samenvattend
Wat: gesprek over concretisering visie op jeugdwerk in de NK
Wie: betrokkenen vanuit de crèche, kinderdiensten, tienerkring, IKJU Wanneer: zondag 26 februari 12:30 (na de dienst)
Waar: NK Wilhelminapark, huiskamer.

Met vriendelijke groet, Het Jeugdteam (Eline Baas, Corina Knot, Nilco van der Steege en Lotte Brandes).

Wat je ook interessant zou vinden