Update Beroepingscommissie

Sinds we van start zijn gegaan komt de commissie iedere woensdagavond bij elkaar bij iemand thuis. We eten soms samen waardoor we elkaar ook beter hebben leren kennen. De sfeer is met recht heel goed te noemen! Ook starten we altijd met een korte geestelijke inleiding van één van de commissieleden.

Deze week zijn we de vergadering gestart met bidden in duo’s. Zo nodigen we God steeds uit in dit proces. Het blijft mensenwerk, maar we geloven dat God al iemand voor onze gemeente op het oog heeft en dat de Geest ons leidt. We gaan dit proces biddend en zorgvuldig door. In de afgelopen weken hebben we in groepjes een kleine 70 preken geluisterd en bekeken. Dat doen we om een goede indruk te krijgen van de aangedragen predikanten en om zorgvuldige afwegingen te kunnen maken. We zorgen dat iedereen aan het woord komt. Soms discussiëren we, en houden we elkaar scherp, maar er wordt ook veel gelachen!

We blijven jullie gebed vragen om wijsheid en Gods leiding.

Met hartelijke groet van de beroepingscommissie

Wat je ook interessant zou vinden