Versterk jij ons team als nieuw redactielid?

Heb je een paar uurtjes per maand tijd en ben je geen digibeet? Als onderdeel van het redactieteam vervul je een belangrijke rol in de nieuwsvoorziening binnen de Nieuwe Kerk. Elke donderdagavond wordt de nieuwsflits naar meer dan 650 lezers verstuurd. Als redactielid stel je deze samen door de ingezonden berichten op te maken voor op de website en te delen in de nieuwsflits. Hierbij maken we gebruik van WordPress en Mailchimp. Heb je daar nog nooit mee gewerkt, geen probleem, het team werkt je graag in.

Hoeveel tijd dat kost? Afhankelijk van je digitale handigheid een paar uurtjes per nieuwsflits. We zijn op dit moment op zoek naar 2 nieuwe redactieleden, zodat het team straks weer bestaat uit 4 mensen en je dus zo’n 1x per maand aan de beurt bent.

Lijkt het je wel wat maar ben je maar beperkt beschikbaar? Laat het ook weten!

Wil je meer informatie of wil je je aanmelden, stuur een e-mail.

Wat je ook interessant zou vinden