Vertrek je uit de Nieuwe Kerk? Laat het weten

De Nieuwe Kerk krijgt er maandelijks veel leden bij. Daar zijn we dankbaar voor. We zijn echter ook een gemeente waar mensen regelmatig weer uitstromen, doortrekken en verder gaan. Ook daar willen we ruimte voor geven, want we zijn dankbaar dat we met hen/jullie een tijdje op mochten lopen.

Helaas is het niet mogelijk om iedereen persoonlijk uit te zwaaien, maar we willen hier in de toekomst meer aandacht aan besteden. Daarom het verzoek; ga jij de Nieuwe Kerk verlaten (om wat voor reden dan ook) en wil je daarin nog een boodschap meegeven dan kun je dat mailen naar pastoraat@nk-utrecht.nl.

Daarbij willen we ook 1 keer per maand de ruimte nemen om vertrekkende leden uit te zegenen tijdens de dienst. Mocht je daar behoefte aan hebben, dan kun je dat ook aangeven via bovenstaand e-mailadres. 

Wat je ook interessant zou vinden