Vertrek uit de Nieuwe Kerk | Lourien, Hielke, Naomi, Jonathan en Micha

Beste Nieuwe Kerkers,

We willen jullie – onder andere via deze weg – laten weten dat we uit de Nieuwe Kerk gaan vertrekken. We gaan na vele jaren onderdeel te zijn geweest van deze mooie gemeenschap nu deel uitmaken van een kleine, multiculturele gemeente bij ons om de hoek, namelijk het Huis van Licht.

We hebben in de jaren ontzettend veel mooie mensen ontmoet, samen opgetrokken, leuke dingen gedaan, mee gebeden en van elkaar geleerd. Deze herinneringen en ervaringen nemen we mee op onze verdere reis. Bedankt hiervoor! We wensen jullie als gemeente alle goeds toe en Gods zegen en vast ergens tot ziens!

Hartelijke groeten van ons,
Lourien & Hielke
Naomi, Jonathan en Micha (met handje).

Wat je ook interessant zou vinden