Vervanging keuken Nieuwe Kerk + slopers gezocht voor zaterdag 17 augustus

Nieuwe keuken
Zoals jullie vast wel gemerkt hebben heeft de keuken van de Nieuwe Kerk (het deel dat direct aan de kerk vast zit) z’n beste tijd gehad. Het aanrecht rondom de wasbakken is vergaan, tegels laten los en ook de kastjes worden minder. Bij de firma Hakvoort hebben wij een nieuwe keuken besteld, die degelijk en onderhoudsarm is. Voor een impressie zie de 3D tekening. 

Planning
De planning is dat de nieuwe keuken in week 36, de eerste week van september, wordt geplaatst. In de weken 34 en 35 worden leidingen gelegd, gestukt etc. Het andere deel van de keuken, met de koffiemachines, is tijdens de verbouwing gewoon te gebruiken.

Slopers gezocht voor zaterdag 17 augustus
Voor de sloop van de oude keuken op zaterdag 17 augustus zoeken we nog 3 man. Wie heeft er zin en tijd om een dag of een dagdeel te helpen met slopen van de oude keuken en het verwijderen van het tegelwerk? Meld je aan.

Namens de wijkraad van kerkrentmeesters,
M

Wat je ook interessant zou vinden