Visie op groei vastgesteld – verkenning gestart

Na de derde gemeenteavond over de groei van de Nieuwe Kerk heeft de kerkenraad op 25 november de visie hierop vastgesteld. Het definitieve document kun je hier vinden.

Op 5 januari zal de kerkdienst in het teken staan van de groei van de gemeente en hoe we ‘van groei naar vermenigvuldiging’ kunnen gaan. Na de dienst wordt hierover doorgesproken met de gemeente. Eén van de hoofdpunten van de visie is dat we op zoek gaan naar andere plekken waar we met een deel van onze Nieuwe Kerk-gemeenschap verder kunnen groeien en ontwikkelen. Inmiddels is er een verkennende fase gestart, waarin de kerkenraad op zoek is naar een passende tweede locatie voor onze kerkgemeenschap. We houden je via deze nieuwsflitsen op de hoogte van dit proces. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Gerard van Dieren, die als ouderling Groei verantwoordelijk is voor deze verkenning.

Wat je ook interessant zou vinden