VONK: Ardennen weekend voor vrouwen

Een weekend op avontuur met een groep inspirerende vrouwen. Beetje bikkelen. Beetje afzien. Dingen doen die je eigenlijk misschien niet durft. Een stap dichter bij jezelf komen. En een stap dichter bij God. Dat is Vonk. Van 12-14 april 2019 gaan we weer op pad. En goed nieuws: je kunt je nog opgeven!

Het centrale thema van 2019 is verbondenheid. Verbonden met elkaar, met God en met jezelf middels de activiteiten, de gesprekken en de natuur. Een weekend waarin je op zoek gaat naar het avontuurlijke in jezelf. Waarin je – soms vrij letterlijk – over je eigen barrières vliegt en een nieuwe stap zet richting God. Een weekend waarin je nieuwe vriendschappen opdoet. Je grenzen verlegt. Je geloof verdiept. Elkaar zegent. En natuurlijk uitgebreid geniet van de prachtige omgeving waar we bivakkeren.

Interesse? Stuur een mailtje naar vonk.weekend@gmail.com en we sturen je alle info. Of kijk op de website en volg ons op Facebook of Instagram.

Wat je ook interessant zou vinden