Weer een Zoom kinderdienst!

A.s. zondag 31 januari is het weer voor alle kinderen van de basisschool mogelijk om via Zoom hun kinderdienst mee te maken en hun vrienden en leiding uit de kerk te zien! Omdat het vorige week zo druk was, willen we deze keer het net even anders doen. Lees graag verder!

Vanaf 9.50 uur worden jullie welkom geheten en komen jullie in de ‘Zoom-welkomsruimte’. Daar wordt gekeken naar de naam die in beeld komt en evt aangepast naar die van het kind. Vervolgens gaan de kinderen naar hun eigen dienst in verschillende leeftijdsgroepen. Groep 1/2, 3/4, 5/6 en 7/8. Zijn er dus meerdere leeftijden in 1 gezin dan zijn er dus meerdere computers/telefoons/tablets nodig! Zo zijn de groepen kleiner en is het contact makkelijker gelegd. We zien uit naar zondag! Dit is alvast de link.

Ouders hebben ook een mail hierover gehad. Niet gekregen? Mail coordinatorkinderdiensten@gmail.com

Wat je ook interessant zou vinden