De Nieuwe Kerk heeft een nieuwe website!

Afgelopen zondag is de nieuwe website van de Nieuwe Kerk gelanceerd! Heb je hem al bekeken? Met het veranderen van de website is ook de nieuwsbrief veranderd: vanaf nu is er wekelijks de nieuwsflits en komt er een maandelijkse mailing met achtergrondinformatie.

Hopelijk ben je snel gewend aan het nieuwe design. Mocht je toch een beetje verdwaald zijn, dan helpen we je hier graag op weg.

Bovenaan de website vind je een menu met als drie belangrijkste elementen: wie zijn wij, wat doen wij en wat geloven wij. Hier laten we vol trots de Nieuwe Kerk zien. Onder “Wie zijn wij?” vind je praktische informatie over onze gemeente: wie zijn onze predikanten, wanneer is de kerkdienst, en waar staat de kerk? Onder “Wat geloven wij?” duiken we de diepte in. Hier vind je alles over onze missie en visie, en onze standpunten over speciale momenten zoals dopen en trouwen. Ook vind je hier meer informatie over kern-elementen van onze gemeente, zoals gebed, pastoraat en diaconie. Ten slotte is er “Wat doen wij?“, het menu dat boordevol zit met onze activiteiten. Klik maar eens op Activiteiten, en zie wat er allemaal gebeurt in onze toffe gemeente! En psssst.. stiekem zit hier ook de pagina verstopt die “Wat doe jij?” heet, want tja, hoe kunnen wij nou alles doen.. als jij niets doet? 😉

Onder het knopje “Nieuws” vind je (best logisch) de nieuwsberichten die je altijd in de nieuwsbrief kunt lezen. Ook vind je hier de agenda met alle activiteiten, en kun je rustig eens die mooie verhalen uit de Mensen van Jezus rubriek nalezen. “Contact” is een kopje-van-alles: handige informatie over financiële zaken (collectebonnen, giften, dat soort dingen), het huren van het kerkgebouw, hoe je lid kunt worden én, heel belangrijk, de veelgestelde vragen. Die pagina is écht handig. Mis je daar een vraag? Laat het ons weten, dan voegen we ‘m zo toe! Het laatste knopje “Inloggen” brengt je hoepla- naar de NK-App, waar je informatie vindt die alleen voor leden van de Nieuwe Kerk te zien is.

Op de voorpagina hebben we die elementen die je daarboven zo geordend in dat menuutje ziet nog even op een andere manier belicht. Helemaal bovenaan vertellen we over onze kerk op basis van drie kern-elementen: geloven, samen geloven en delen. Als je nog niet zo veel over onze kerk weet is dit een mooie plek om te beginnen! Daarnaast is er extra aandacht voor kerkdiensten terugkijken, en kun je je met één klik inschrijven voor de nieuwsbrief of lid worden van de kerk! Onderaan de pagina vind je de laatste nieuws-items en nog wat praktische zaken, zoals ons adres en de links naar onze social media pagina’s. Wist je bijvoorbeeld dat de Nieuwe Kerk een Instagram account heeft? Nou, nu wel! 😉

We hopen dat jullie kunnen genieten van deze nieuwe website, en we wensen jullie veel plezier met ontdekken! De website is nog maar net af, dus het kan heel goed zijn dat dingen nog niet helemaal werken, of dat er iets niet klopt. Als je zoiets tegenkomt, dan horen we dat heel graag! Stuur ons dan alsjeblieft een e-mail, en we gaan er mee aan de slag.

PS. En dan nu nog even een leuke speurtocht.. ergens op deze website kun je vinden welke Bijbelvertaling een pasgetrouwd stel van de Nieuwe Kerk krijgt! Heb jij het antwoord al gevonden? 😉 Oké, nog eentje dan: wie zit er in de Commissie Huiskringen? En als laatste: wie ontdekt de pagina waar onze penningmeester wel heel vragend kijkt? Nou, als jij deze drie vragen kunt beantwoorden, dan heb jij de nieuwe website van de Nieuwe Kerk helemaal onder de knie! 💪

Wat je ook interessant zou vinden