Wie ben ik?

Zondag vieren we Pinksteren en horen het geweldige nieuws dat de Heilige Geest is gekomen en gelovigen van slaaf tot kind van God maakt. Wat betekent het voor onze identiteit dat kinderen van God roepen “Abba, Vader”?

We lezen uit Romeinen 8 (1-2 & 14-17) en zingen ons verlangen naar het werk van de Geest uit. Je bent van harte welkom om er in de kerk bij te zijn! Ik wens je hoe dan ook, in de kerk, bij Opwekking, thuis of ergens onderweg inspirerende Pinksterdagen.

Wek ons tot leven en wakker ons aan

Zet ons in vuur en in vlam

Breng een herleving en moedig ons aan:

Heer, maak ons helemaal nieuw!

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Lydia Kansen-Brasz (predikant)

Lydia is sinds september 2013 predikant van de Nieuwe Kerk. Speerpunt van haar werk is geestelijke begeleiding van mensen, als groep of individueel. Allerlei vormen en manieren van gebed zijn daarbij erg belangrijk.