Wijkborrel Lunetten 27 januari

Het nieuwe jaar is al weer even onderweg, maar het lijkt de wijkcontactpersonen van Lunetten leuk om toch nog een nieuwjaarsborreltje te houden en elkaar in de wijk te ontmoeten. Per e-mail zijn de (meeste) leden in de wijk al benaderd door Maarten en Desiree, maar bij deze nog een reminder en een brede oproep aan alle Nieuwe Kerkers in Lunetten!

Aanstaande zaterdag 27 januari 2018 vindt de borrel plaats van 15.00 uur tot 17.00 uur bij het terras van Kinderboerderij de Koppelsteede. “Om 15.00 uur treffen we elkaar bij het terras. Zo weten we direct van elkaar dat je er bent en kun je ook kennismaken met onbekenden. Neem gerust ook je buurman, buurvrouw of andere geïnteresseerden mee!”

Verder start de wijk Lunetten een wijk-appgroep; voor een oppasvraag, samen-eten, gebedspunten etc. Aanmelden daarvoor kan bij Desiree en Maarten, de wijkcontactpersonen van Lunetten.

Wat je ook interessant zou vinden