Wijkborrel Ondiep & Zuilen zondag 17 maart

Beste kerkgenoten uit Ondiep of Zuilen,

Binnen Ondiep en Zuilen is het al enige tijd de gewoonte om elkaar zo af en toe als Nieuwe Kerkers uit deze wijken te ontmoeten in de eigen wijk om juist die kerkgenoten te kennen die bij je om de hoek wonen.

Op zondag 17 maart om 15.30 uur willen we elkaar ontmoeten in De Sandwich Company (adres: Amsterdamsestraatweg 543). Daar zullen wij een aantal tafels reserveren en wij zullen er als wijkcontactpersonen vanaf 15.30 uur aanwezig zijn. De consumpties zullen voor eigen rekening zijn. Het is handig om zelf gelijk af te rekenen.

Wil je het laten weten als je komt? Je kunt dan een email versturen naar Tim Dees . Dan kunnen wij ons op je komst verheugen.

Hartelijke groet,

Nicolette Verburg-Siebrasse en Annette van Dijk (wijkcontactpersoon Ondiep)
Margje en Tim Dees (wijkcontactpersonen Zuilen)

Wat je ook interessant zou vinden