Wijklunch 29/9 voor wijken Ondiep en Zuilen

Beste kerkgenoten uit Ondiep of Zuilen,

Binnen Ondiep en Zuilen is het al enige tijd de gewoonte om elkaar zo af en toe als Nieuwe Kerkers uit deze wijken te ontmoeten in de eigen wijk om juist die kerkgenoten te kennen die bij je om de hoek wonen. 

We houden de lunch deze keer wederom simpel en laagdrempelig. Op zondag 29 september lunchen we na kerktijd in het Julianapark. De lunch zal dus ongeveer starten rond 12:00uur. Iedereen neemt om zelf lunch mee te nemen (evt. ook om te delen) en een kleedje. Smeer dus zelf die bammetjes, luxe broodjes, bouw een salade en neem wat drinken mee. Mocht het regenen dan gaat de lunch niet door. 

Wij hebben er daarnaast dit jaar in goed contact met de Kerk op Zuilen  voor gekozen om hen uit te nodigen bij onze wijklunch. Het is leuk en goed om elkaar als PKN-buren te ontmoeten in de wijk. 

Wil je het laten weten als je komt? Je kunt dan een e-mail versturen naar timdees@hotmail.com. Dan kunnen wij ons op je komst verheugen. 

Hartelijke groet,

Annette van Dijk en Nicolette Verburg-Siebrasse (wijkcontactpersoon Ondiep)

Margje en Tim Dees (wijkcontactpersonen Zuilen)

Wat je ook interessant zou vinden