Wijklunch Ondiep en Zuilen op 16 september

Beste kerkgenoten uit Ondiep of Zuilen,

Binnen Ondiep en Zuilen is het al enige tijd de gewoonte om elkaar zo af en toe als Nieuwe Kerkers uit deze wijken te ontmoeten in de eigen wijk om juist die kerkgenoten te kennen die bij je om de hoek wonen. Op zondag 16 september is er een wijklunch na de kerkdienst!

De lunch is deze keer wederom simpel en laagdrempelig. Op zondag 16 september na kerktijd start de lunch in het Julianapark, dus ongeveer rond 12:00uur. Iedereen neemt zelf lunch mee (evt ook om te delen) en een kleedje. Smeer dus zelf die bammetjes, luxe broodjes, bouw een salade en neem wat drinken mee. Mocht het regenen dan gaat de lunch niet door.

Wil je het laten weten als je komt? Je kunt mailen naar Tim Dees.

Hartelijke groet,
Annette van Dijk (wijkcontactpersoon Ondiep)
Margje en Tim Dees (wijkcontactpersonen Zuilen)

Wat je ook interessant zou vinden