WORSHIP MEER-avond 11 april 2021 om 19.30 uur

Op zondag 11 april 2021 om 19.30 uur vindt een online worship MEER-avond plaats. Heb je dit uurtje al geblokt in je agenda? Even tijd voor aanbidding, ontspanning en bij God komen aan de hand van de nummers die jij wilt horen!

Een uur lang zal er muziek worden gemaakt door de band. De band zal deels haar eigen nummers spelen en deels bestaat er ruimte om jouw nummers door de band te laten spelen, te horen en vanuit huis mee te zingen door te stemmen via de mentimeter die dan open staat. De muziek zal worden afgewisseld met verschillende gebedsmomenten door Lydia die graag jouw dankpunten en gebedspunten meeneemt. 

Kortom, zet de livestream aanstaande zondag 11 april 2021 om 19.30 uur maar aan, want het belooft een mooi uur vol aanbidding en ontzag te worden.  
Wij hebben er zin in en zien er naar uit om je online mee te laten genieten. 
Met vriendelijke groet,

de MEER-commiss; Jeroen Spelt, Nadine Lieftink, Eline Overduin 

Wat je ook interessant zou vinden