WORSHIP MEER-avond 11 april 2021

Ja, dat lees je goed! Op zondag 11 april 2021 om 19.30 uur staat een online worship MEER-avond op de planning. 

Wij merken dat de behoefte bestaat aan goede muziek, inspiratie en aanbidding van de Eeuwige. Daarom organiseren wij op de eerstvolgende vaste MEER-avond zondag 11 april 2021 om 19.30 uur een online worship MEER-avond. Een uur lang zal er muziek worden gemaakt door de band. De band zal deels haar eigen nummers spelen en deels bestaat er ruimte om jouw nummer door de band te laten spelen, te horen en vanuit huis mee te zingen. Hoe we dit exact gaan vormgeven zijn we nog aan het uitzoeken, wellicht met een live mentimeter! Heb je al een nummer in gedachte die je graag zou willen horen? Geef het dan alvast aan ons door! Je kan ons mailen, bellen of appen (kijk voor de gegevens in de NK app). 

Houd de nieuwsflits, instagram en facebook in de gaten voor verdere updates. 
Wij hebben er zin in en zien er naar uit om je online mee te laten genieten. 

Met vriendelijke groet,
de MEER-commissie

Jeroen Spelt

Nadine Lieftink

Eline Overduin 

Wat je ook interessant zou vinden