Zomereditie kerkblad Stem van de Nieuwe

De Stem van de Nieuwe is het papieren kerkblad van de Nieuwe Kerk en verschijnt in een oplage van 150 stuks. Ouderen van de Nieuwe Kerk krijgen het elke paar maanden thuisbezorgd.

De laatste editie is in de zomer bezorgd en is nu online te bekijken via de NK-app. In deze editie deelt iemand zijn jeugdherinneringen aan de Nieuwe Kerk, iets over dooplepels, een verslag van een bloemengroet en verder zijn de vaste rubrieken als gedichten, klein verhaal en meditatie terug te vinden. Veel leesplezier!

Bekijk de Stem van de Nieuwe in het kanaal ‘Stem van de Nieuwe’ in de NK-app. Het prikbord vind je vaak al via het startscherm, en anders door na het inloggen te klikken/tikken op ‘Meer’ (rechtsonderin) en naar beneden te scrollen. Veel leesplezier!

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Harmen van Doorn

Harmen was ouderling van de Nieuwe Kerk.