Zondag 19 juni – TENTdienst

Zondagmorgen sluiten we de NK Gemeenteconferentie af met een grote gezamenlijke dienst vanuit WP en WV. Er zijn geen kerkdiensten in onze beiden kerkgebouwen. Thema is ‘heel in Christus, over de Geest die geneest.’ Hoe lees jij de teksten over genezing?

Het is een gevoelig onderwerp, want zo makkelijk mis te verstaan. Ik hoop en bid de woorden te vinden die ons helpen om ‘heelheid’ te verwachten en te vinden in Christus. Tijdens de dienst is er gelegenheid om voor je te laten bidden door de gebedsteams. De kinderen starten in de volwassen dienst en kunnen na de aanbidding naar hun eigen tent. Ik zie uit naar een prachtige dienst, waarin de Geest waaien zal. 10u, Utrechtseweg 91, stoelen zijn aanwezig. Na afloop is er koffie/thee/limonade.

Wat je ook interessant zou vinden