Voorzitter


Remco van der Molen

voorzitter@nk-utrecht.nl

Scriba


Vacant

scriba@nk-utrecht.nl

Predikanten


Dirk de Bree en Lydia Kansen

dirkdebree@nk-utrecht.nl
lydiakansen@nk-utrecht.nl

Voorzitter Wijkraad van Kerkrentmeesters


Tom Nauta

kerkrentmeesters@nk-utrecht.nl

Ouderling Kerkrentmeester Penningmeester


Casper Havinga

penningmeester@nk-utrecht.nl

Voorzitter Diaconie


Margreet Manrique

diaconie@nk-utrecht.nl

Diaken Binnenstebuiten


Dirk Jan Rebel

Diaken Individuele Hulpverlening


Annemieke Feddema

Diaken Penningmeester


Jorie Vos

Diaken Wereldwijd


Vera van Maanen

Diaken Speciale opdracht, Voorzitter PDU


Harmen van der Kolk

Ouderling Toerusting en Gemeenschap


Evert Ruiter

toerusting-gemeenschap@nk-utrecht.nl

Ouderling Toerusting en Gemeenschap


Marinka Ruiter

toerusting-gemeenschap@nk-utrecht.nl

Ouderlingen Gebed


Jaap en Nancy Breekveldt

Ouderling Groei & Toekomst


Gerard van Dieren

Ouderling Jeugd


Miriam Waalewijn

jeugd@nk-utrecht.nl

Ouderling Relaties


Margriet Freeke

jeugdengezin@nk-utrecht.nl

Ouderling Ouderen


Johan Lotterman

Ouderling Bijzondere Opdracht


Hylkje Volberda

Ouderling Coördinator Pastoraat


Nienke Wieldraaijer

pastoraat@nk-utrecht.nl

Ouderling Pastoraat


Joost van der Valk

pastoraat@nk-utrecht.nl

Ouderling Pastoraat


Corita Corbijn

pastoraat@nk-utrecht.nl

Ouderling Communicatie


Gijsbert Westerhuis

communicatie@nk-utrecht.nl